Garnitur do ślubu w jakim kolorze w 2017 roku?

W czasie przygotowań do ślubu mnóstwo czasu poświęca się wyborowi sukni ślubnej i przygotowania stylizacji panny młodej. Podczas gdy równie ważny jest wygląd pana młodego i to również męska stylizacja powinna pasować do charakteru całej uroczystości. Dawno minęły już czasy, w których panowie zawsze sięgali po czarny garnitur niezależnie od okazji. Jeśli chodzi o sezon ślubny 2017 to w modzie męskiej prym wiodą garnitury niebieskie, a dokładniej ciemnoniebieskie i granatowe.

Kolory garniturów ślubnych 2017

Jak już wspomnieliśmy powyżej najmodniejsze będą garnitury w kolorze ciemnoniebieskim lub granatowym. Jeśli jednak nie czujecie się dobrze w takich kolorach lub na przykład gryzą się one ze stylizacją panny młodej lub wystrojem całego wesele macie również inne opcje. W nowych kolekcjach garniturów ślubnych znajdziecie także takie w kolorze szarym, bordowym i brązowym. Ewentualnie zawsze możecie sięgnąć po klasykę w postaci garnituru czarnego. Jeśli natomiast chodzi o wzór to jak chyba co roku dominują garnitury gładkie jednak obok nich pojawiły się również garnitury ślubne w delikatną kratkę.

Dodatki do granatowego garnituru ślubnego

Jeśli zdecydowałeś się jednak na modny w tym roku garnitur granatowy czy taki w odcieniu ciemnoniebieskim to pamiętaj do dobraniu do niego odpowiedniej koszulki, butów i innych dodatków. Jeśli chodzi o koszulę to klasycznym i pasującym do granatowego wyborem będzie koszula biała. Jeśli szukasz jednak czegoś bardziej ekstrawaganckiego to możesz sprawdzić jak będzie Ci pasować koszula beżowa lub w kolorze lekko łososiowym.

Jeśli natomiast chodzi o buty do granatowego garnituru to tu również pasować będzie klasyka czyli buty czarne. Plusem czarnych butów ślubnych jest również to, że możecie je wykorzystać później także przy innych okazjach. Do granatowego czy ciemnoniebieskiego garnituru możecie również wybrać granatowe czy ciemnoniebieskie buty jednak zawsze w odcieniu ciemniejszym niż sam garnitur. Ostatnia opcja jaką macie w przypadku garnituru ślubnego w tych odcieniach to buty brązowe.

Granatowy garnitur ślubny

Joanna

Joanna

Miłośniczka czworonogów zakręcona na punkcie dnia, w którym mówimy sakramentalne "TAK".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *