Jak wybrać fotografa na wesele?

Ilość spraw, o których musimy pamiętać organizując ślub i wesele może być przytłaczająca dla każdej Młodej Pary. Chcąc zaoszczędzić nie zawsze możemy sobie pozwolić na wynajęcie firmy czy wedding plannera, który załatwi wszystko za nas. Jedną z bardzo istotnych rzeczy na naszej liście „to do” jest wybranie dobrego fotografa ślubnego. W końcu zdjęcia będą dla nas pamiątką, która pozostanie nam na długie lata. Ważne jest abyśmy wybrali fotografa, który będzie w stanie uchwycić magię tej chwili.

Jak jednak znaleźć kogoś takiego? Oczywiście możemy popytać wśród znajomych, którzy ślub i wesele mają już za sobą. Może będą chcieli nam kogoś polecić, pamiętajcie też aby poprosić ich o pokazanie zdjęć wykonanych przez takiego fotografa gdyż jego styl niekoniecznie musi się spodobać również Wam. Możecie również szukać fotografa w wyszukiwarce Google tu jednak również ciężko o obiektywne oceny, gdyż pozycja strony i jej widoczność w wynikach niekoniecznie musi mieć coś wspólnego z rzetelnością i umiejętnościami danego fotografa.

Dosyć przydatnym narzędziem przy wyborze fotografa na wesele mogą okazać się portale skupiające tego rodzaju oferty. Bardzo ważne jest aby taki portal posiadał system ocen i komentarzy wystawianych przez Młode Pary, które skorzystały z usług danego fotografa. Takie warunki spełnia duży serwis www.fotograf-wesele.pl, w którym można obecnie znaleźć oferty prawie 3000 fotografów z terenu całego kraju. Wizytówka każdej firmy składa się z podstawowych informacji, cennika, informacji o sprzęcie jakim dysponuje, przykładowych zdjęć wykonanych w czasie wcześniejszych zleceń oraz oczywiści wspomnianych wcześniej opinii wystawionych przez Młode Pary. Dodatkowo każdy z fotografów, który chce się ogłaszać w tym portalu musi dokonać wyceny tak zwanej oferty standardowej. Jest ona taka sama dla każdego fotografa pozwala to więc na realne porównanie cen. Oczywiście serwis zawiera także podział na miasta, na terenie których działają poszczególne firmy, a szukając fotografa podajemy także datę naszego ślubu i wesela. Dzięki temu nie będziemy musieli tracić czasu na przeglądanie ogłoszeń firm, które „nasz termin” mają już zajęty gdzie indziej.

Podsumowując portal http://www.fotograf-wesele.pl/ może być naprawdę przydatnym narzędziem dla każdej, planującej wesele pary. Jeśli również szukacie fotografa na tą specjalną okazję, to zachęcamy żebyście sami przetestowali tą stronę.

Jak wybrać fotografa na wesele

Joanna

Joanna

Miłośniczka czworonogów zakręcona na punkcie dnia, w którym mówimy sakramentalne "TAK".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *