Kalendarz ze zdjęciami ze ślubu?

Obecnie rynek kalendarzy oferuje nam najróżniejsze ich formy od kieszonkowych, książkowe, biurkowe, ściennych jednodzielne, planszowe itp. Wzorów również jest bez liku, o tematyce m.in.: pejzaż, natura, hobby, zwierzęta. Coraz popularniejsze stają się jednak ostatnio również kalendarze ze zdjęciami ze ślubu, wesela czy podróży poślubnej. Znajdziemy w tych kalendarzach piękne zdjęcia i informacje najważniejsze dla kalendarza, czyli przypisany dzień roku do dnia tygodnia, zaznaczone święta, czasem również inne dane jak imieniny czy fazy księżyca.

Ale ileż przyjemności sprawia posiadanie swojego własnego kalendarza! Przekonaj się o tym na własnej skórze. Najczęściej tworząc fotokalendarz, wybieramy ścienny kalendarz planszowy (z 12 kartami dla każdego miesiąca plus okładka). Taki kalendarz to dla osoby projektującej wspaniała zabawa, moment wspomnień podczas wybierania zdjęć. Fotokalendarz z własnymi zdjęciami ze ślubu może być również miłym prezentem dla najbliższej rodziny. Najbardziej cieszą się z takich podarków ucieszą się na pewno rodzice lub dziadkowie.

Jeśli już zdecydowaliśmy się na nasz osobisty niepowtarzalny fotokalendarz, pomyślmy jak go stworzyć. Oprócz zdjęć ze ślubu, których macie na pewno sporo, potrzebna jest lista dni przypisana odpowiednio do miesięcy i dni tygodnia. Kalendarz ślubny możemy wykonać na kilka sposobów. Można częściowo wykorzystać szablony, jakie znajdziemy w internecie, można też użyć programów kreatywnych albo też powierzyć całe to zadanie drukarni, która zajmie się składem fotokalendarza dla nas.

Jakość wydruku jest bardzo istotna dla końcowego efektu takiego ślubnego kalendarza. Dlatego zadbajmy o dobrą jakość zdjęć, zapisu ich w odpowiedniej rozdzielczości i wydrukujmy na papierze o grubszej gramaturze, aby kalendarz cieszył nasze oko przez cały rok!

Tekst przygotowany we współpracy z poznańską drukarnią : www.letica.pl

Fotografia: Pixabay.com

Kalendarz ze zdjęciami ze ślubu

Joanna

Joanna

Miłośniczka czworonogów zakręcona na punkcie dnia, w którym mówimy sakramentalne "TAK".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *