Modne dodatki dla Pana Młodego.

W dniu ślubu większość spojrzeń skupionych jest zwykle na Pannie Młodej. Nie oznacza to jednak, że Pan Młody może zaniedbać swój wygląd i nie przywiązywać większej wagi do swojej ślubnej stylizacji. Wybrałeś już garnitur do ślubu nadal jednak nie wiesz jakie dodatki się zdecydować? Zobaczmy jakie akcesoria królują w tym sezonie w kolekcjach męskiej mody ślubnej. Rzucimy okiem na to proponują dla Pana Młodego różni projektanci ślubni, domy mody, a nawet sieciówki.

Modę męską w sezonie ślubnym 2016/2017 pokrótce określić możemy jako klasyczną elegancję z dodatkiem hipsterskiego stylu. Widać to szczególnie w proponowanych w tym sezonie dodatkach. A pamiętajmy, że „diabeł tkwi w szczegółąch” i to często te niewielkie detale mogą zdecydować o całokształcie ślubnej stylizacji.

Krawat czy mucha?

To jeden z największych, modowych dylematów Pana Młodego. Czy do garnituru ślubnego wybrać krawat czy muchę? Krawat jest na pewno wyborem bezpieczniejszym i bardziej uniwersalnym. Będzie również pasował do prawie każdego rodzaju garnituru. Jeśli chodzi o kolorystykę to w tym sezonie możecie postawić na odważne kolory i wzory. W modzie są wielobarwne krawaty, na przykład w kropki, drobne kwiatki czy wzory geometryczne.

Dodatki dla pana młodego

Ten „kolorowy” trend dotyczy także panów, którzy zdecydują się na muszki. Tu również możecie wybrać muszki w kolorowe wzory lub muchy w kolorze kobaltowym czy chabrowym. Pamiętajcie, że muchy nie do końca pasują

Przy wyborze koloru zarówno krawata jak i muchy weźcie również pod uwagę kolor bukietu Panny Młodej, jej biżuterii czy oprawę całego ślubu wesela. Dobrze jest aby całość ze sobą współgrała.

Spinki do mankietów

Spinki do mankietów to kolejny, modny dodatek po który Pan Młody może sięgnąć w tym sezonie. Szczególnie modne są w tym roku spinki do mankietów w stylu retro. Oczywiście decydując się na spinki pamiętajcie, że musicie mieć przystosowaną do nich koszule. Kolor koszuli, obowiązkowo z długim rękawem, dobieramy oczywiście do koloru garnituru.

Spinki do mankietów

Pasek czy szelki?

Szelki to kolejny gadżet, z nutką hipsterskiej mody, który dosyć często przewija się w tegorocznych stylizacjach ślubnych. Jeśli czujecie się swobodnie w różnych, nieszablonowych stylizacjach możecie sięgnąć po szelki. Ubierając krawat czy muszę w stonowanych kolorach możecie nawet pokusić się o kolorowe, wzorzyste szelki. Z kolei pasek będzie wyborem bezpieczniejszym i bardziej uniwersalnym.

Joanna

Joanna

Miłośniczka czworonogów zakręcona na punkcie dnia, w którym mówimy sakramentalne "TAK".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *