Najlepsze podziękowania dla rodziców na weselu

Niezależnie od rodzaju przyjęcia weselnego para młoda nie powinna zapomnieć o podziękowaniach dla swoich rodziców. Ten bardzo piękny gest na pewno będzie doceniony przez rodziców. Taka uroczystość jak wesele to świetna okazja, aby osobiście podziękować rodzicom za codzienną opiekę, wychowanie, wykształcenia a przede wszystkim bezwzględną miłość. Przy podziękowaniach najczęściej wzruszają się obie strony: rodzice oraz młodzi.

podziękowania dla rodziców

Sposobów podziękowania dla rodziców jest wiele, pary młode są coraz bardziej kreatywne i potrafią miło zaskoczyć rodziców oraz gości. Przyjęło się, że podziękowania dla rodziców odbywają się w okolicach oczepin albo po podaniu toru weselnego.

1. Najczęściej spotykaną formą podziękowania rodzicom jest dedykacja piosenki oraz wręczenie rodzicom prezentów i kwiatów. Takim najbardziej oklepanym utworem jest „Cudownych rodziców mam” Urszuli Sipińskiej, więc jeśli chcecie być bardziej oryginalni wybierzcie inny utwór. Nasze propozycje to:

– „Kochani rodzice” Dwa Kamraty
– „Radość najpiękniejszych lat” Natalia Kukulska i Anna Jantar
– „Wonderful Tonight” Eric Clapton
– „Mother and Father” Madonna
– „Dla mamy i taty” Janusz Żyłka
– „To dzięki Wam” Preludium

2. Pomysły na prezent dla rodziców. Wiele zależy od zainteresowań rodziców oraz budżetu, jaki chcecie przeznaczyć. Dużą radość sprawią prezenty wykonane własnoręcznie, więc jeśli posiadacie chociaż odrobinę zdolności plastycznych to do dzieła. Na ta okazję pasował by doskonale pamiątkowy album z dzieciństwa albo z okresu jak byliście parą. Album można ozdobić innymi pamiątkami, a także cytatami i Waszymi wspominkami. Inne pomysły na prezent dla rodziców to:
– kosz pełen słodkości z dobrym winem,
– bilety do teatru, filharmonii, na koncert,
– pobyt w hotelu,
– masaż dla dwojga w eleganckim spa,
– wycieczka dla dwojga,
– kolacja w eleganckiej restauracji.

3. Ostatnio dużym powodzeniem cieszą się multimedialne podziękowania dla rodziców. Możecie przygotować dla rodziców specjalną prezentację ze zdjęciami albo nakręcić krótki film z podziękowaniami. Jeśli sami nie jesteście w stanie nakręcić takiego filmu, to jest wiele agencji reklamowych, które się w tym specjalizują. Przy kręceniu takiego filmu będziecie mieli za pewno dużo zabawy, to też doskonały sposób na wyrażenie Waszej kreatywności a także niezapomniana pamiątka.

zdjęcia:
weddingcardmessage.com

Joanna

Joanna

Miłośniczka czworonogów zakręcona na punkcie dnia, w którym mówimy sakramentalne "TAK".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *