Podróż poślubna – 3 oryginalne pomysły.

Podróż poślubna może być wyjątkowym przeżyciem, które zapadnie nam w pamięci na całe życie. Warto z tej okazji wybrać się w jakieś wyjątkowe miejsce lub przeżyć coś specjalnego. Oczywiście wiele zależy od naszych możliwości finansowych ale nawet dysponując mniejszym budżetem możemy zaplanować ciekawy wyjazd. Poniżej znajdziecie kilka propozycji oryginalnych podróży poślubnych.

Egzotyczny rejs

Rejsy luksusowymi statkami wycieczkowymi to forma podróżowania już od dawna popularna w wielu zachodnich krajach, jak chociażby Wielka Brytania. W Polsce moda na takie wakacyjne rejsy dopiero się zaczyna ale z roku na rok znajduje coraz więcej zwolenników. Biorąc pod uwagę nasze położenie geograficzne jednym z najpopularniejszych kierunków takich wycieczek są Wyspy Kanaryjskie.

Pobyt na statku wycieczkowym nie różni się w zasadzie od pobytu w luksusowym hotelu. Do dyspozycji pasażerów są różne restauracje, bary, siłownie, baseny i wiele innych atrakcji umilających podróż. Oprócz tego statek odwiedza na swojej trasie różne porty, w każdym oferując nam oczywiście możliwość zwiedzania. Jednym ze statków wycieczkowych, na których możecie spędzić takie niezapomniane wakacje jest Pullmantur Horizon, polecany między innymi przez ekspertów z portalu TanieRejsowanie.pl.

Statek wycieczkowy Pullmantur Horizon

Źródło: http://www.tanierejsowanie.pl/s/rejsy-po-wyspach-kanaryjskich-26.html

Tylko we dwoje

Inny sposób na spędzenie podróży poślubnej to wyjazd do miejsca, gdzie będziecie tylko we dwoje. Jeśli nie lubicie tłumów i chcecie cieszyć się wyłącznie swoim towarzystwem, możecie poszukać na przykład samotnej chatki w górach, domku na wyspie, leśniczówki czy innego odosobnionego miejsca. Zależnie od zasobności naszego portfela i budżetu na podroż poślubną, takie miejsca możecie znaleźć zarówno w Polsce jak i zagranicą. Nie są one łatwe do znalezienia i na pewno nie odszukacie ich w katalogach biur podróży jednak dla chcącego nic trudnego.

italy-2021154_640

Podróż poślubna z pasją

Jeśli macie jakieś łączące Was zainteresowania, wspólną pasję, warto zaplanować oryginalną podróż poślubną związaną właśnie z nią. Wspólny udział w rajdzie samochodowym, zdobycie we dwójkę szczytu górskiego, wyjazd połączony ze zrobieniem kursu nurkowego czy wspólna wyprawa rowerowa to tylko kilka takich pomysłów. Jeszcze bardziej symboliczny wymiar będzie miała taka podróż poślubna jeśli to właśnie, dzięki tej wspólnej pasji się poznaliście.

rajd off road

Joanna

Joanna

Miłośniczka czworonogów zakręcona na punkcie dnia, w którym mówimy sakramentalne "TAK".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *