Prezenty ślubne z adrenaliną!

Odkurzacz, zestaw obiadowy z porcelany, komplet pościeli czy robot kuchenny to dosyć często przewijające się prezenty ślubne. Być może są to prezenty praktyczne nie ukrywajmy jednak, że są to również prezenty raczej banalne i nudne. I nie powinniśmy się spodziewać, że jeszcze kilka lat po ślubie Państwo Młodzi będą je wspominać z wypiekami na twarzy. Od jakiegoś już czasu dostępna jest jednak całkiem nowa kategoria prezentów ślubnych, która staje się coraz popularniejsza, a określić je możemy ogólnie jako prezenty z adrenaliną.

Czym więc są te prezenty z adrenaliną? Kupując taki prezent nie otrzymujemy materialnego prezentu, a możliwość przeżycia niesamowitej przygody. Może to być na przykład skok ze spadochronem, lot balonem, wyścigi psich zaprzęgów na śniegu czy kurs na strzelnicy. Możliwości jest bardzo wiele, a wszystko zależy od zainteresowań i upodobań osób, które chcemy obdarować?

Jak wybrać prezent ślubny z adrenaliną?

Planując zakup tego rodzaju prezentu dla Młodej Pary musimy pamiętać przede wszystkim o tym, że jest to prezent dla dwóch osób i ma on się spodobać zarówno przyszłej żonie jak i przyszłemu mężowi. Niekoniecznie więc wybierajcie kurs warzenia piwa czy kurs makijażu, gdyż taki prezent mógłby przypaść do gustu raczej tylko jednej stronie. Jeśli nie wiesz co może się spodobać obojgu przyszłym małżonkom możesz spróbować ich delikatnie wysondować, porozmawiać z ich rodziną, innymi przyjaciółmi itd. Poniżej przygotowaliśmy dla Was także listę kilku uniwersalnych propozycji tego rodzaju prezentów dla Młodej Pary.

Uniwersalne prezenty ślubne z adrenaliną

O pomoc w stworzeniu tej krótkiej listy zwróciliśmy się do sklepu TaakiPrezent.pl, który oferuje bardzo bogaty wachlarz tego rodzaju rozrywek, zarówno indywidualnych jak i dla dwojga. Powstał dzięki temu krótki ranking atrakcji dla par, które cieszą się w tym sklepie największym powodzeniem i mogą być prezentem trafionym w dziesiątkę.

  • Skok ze spadochronem – dla Pan pozbawionych lęku wysokości.
  • Lekcja strzelania z broni palnej – wbrew pozorom często Paniom podoba się bardziej niż Panom.
  • Lekcje sportowej jazdy – dla miłośników czterech kółek.
  • Romantycznych lot balonem z pięknymi widokami.
  • Kurs nurkowania, kitesurfingu lub windsurfingu dla miłośników sportów wodnych.

Jak wygląda taki prezent?

Zwykle taki prezent ze względu na swoją „niematerialną” formę ma postać vouchera lub kuponu, który upoważnia nas do zrealizowania usługi. Jeśli obawiacie się, że wręczenie takiego vouchera wypadnie blado w przypadku prezentu ślubnego to można to rozwiązać w dosyć prostu. Wspomniany już sklep TaakiPrezent.pl oferuje opcję przesłania vouchera zapakowanego w eleganckie drewniane pudełko, które dodatkowo może zostać pamiątką już po wykorzystaniu prezentu.

Prezent ślubny z adrenaliną

Joanna

Joanna

Miłośniczka czworonogów zakręcona na punkcie dnia, w którym mówimy sakramentalne "TAK".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *