Przekonaj się, czy do siebie pasujecie!

Zastanawiasz się, czy to ten jedyny lub ta jedyna? Martwisz się, że po ślubie przestaniecie się rozumieć? A może zastanawiasz się, czy Wasz związek ma szansę na to, by się rozwinąć? Pozbądź się wątpliwości! Z pomocą kilku prostych sposobów przekonasz się, czy jesteście sobie pisani. A przy okazji możesz świetnie się przy tym bawić.

Kocha, nie kocha…

Wiele par tuż przed ślubem miewa wątpliwości co do wspólnej przyszłości. Czy aby na pewno dobraliśmy się odpowiednio? Czy on jest mi pisany? Czy ona jest partnerką na dobre i na złe? To zupełnie naturalne. Podjęcie tak ważnej decyzji nie jest łatwe. Istnieją jednak sposoby na to, by rozwiać swoje wątpliwości i upewnić się w tym, że druga połówka naprawdę do Ciebie pasuje.

Gwiazdy prawdę Ci powiedzą

Astrologia ma swoją długą i ciekawą historię. Pewnie się zdziwisz, ale znaki zodiaku par mogą powiedzieć Ci wiele o Twoim związku, o Was samych, a także o Waszej wspólnej przyszłości. Czytając horoskop zapewne zauważysz wiele podobieństw. Dzięki analizie przypisanych cech charakteru można dowiedzieć się sporo o kondycji związku, zagrożeniach, jakie na Was czyhają, a także radościach, jakie czekają po zawarciu związku małżeńskiego. Poza tym to świetna zabawa – przekonasz się, że w znakach zodiaku tkwi ziarenko prawdy.

Swój do swego czy może na odwrót?

Zdaniem psychologów istnieją dwa rodzaje związków: symetryczne oraz komplementarne. Pierwszy typ tworzy się na zasadzie podobieństw. Ludzie dobierają się ze względu na te same zainteresowania lub cechy charakteru. Drugi polega z kolei na łączeniu zupełnych przeciwieństw. Przyjrzyj się sobie i swojemu partnerowi. Czy więcej Was łączy, czy może dzieli? Czy czerpiecie satysfakcję z tych samych rzeczy? A może fascynuje Cię, że przyszła żona lub przyszły mąż może nauczyć Cię czegoś nowego? Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wspólna przyszłość nie będzie nudna!

Czerpcie satysfakcję z bycia razem

Analizując swój związek warto przyjrzeć się temu, z czego oboje czerpiecie najwięcej satysfakcji. Całonocne rozmowy, wspólne wypady za miasto, a może nieziemski seks? Jeśli w tych chwilach jesteście skupieni wyłącznie na sobie, dbacie o swoje potrzeby i wiecie, czego oczekuje druga strona, można być pewnym, że to właśnie ta druga, idealna połówka. Po ślubie pamiętajcie, by dbać o takie drobne przyjemności. To umocni Was i Wasz związek.

znaki zodiaku par

Joanna

Joanna

Miłośniczka czworonogów zakręcona na punkcie dnia, w którym mówimy sakramentalne "TAK".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *