Stylizacje ślubne dla Pana Młodego

Podczas planowania ślubu i wesela większość uwagi skupia się na wyglądzie Panny Młodej. A jednym z najważniejszych wyborów staje się zakup sukni ślubnej. To naturalne, że to właśnie Panna Młoda ma być najpiękniejsza tego dnia. Niemniej jednak, to jak będzie wyglądał Pan Młody u jej boku jest również bardzo istotne. Dzisiaj zatem podpowiemy, jak wybrać odpowiedni garnitur dla Pana Młodego.

Jaki kolor garnituru do ślubu?
Jedną z generalnych zasad jest, że garnitur do ślubu powinien być jednolitym, ciemnym kolorze: czarnym, grafitowym, granatowym oraz rzadziej brązowym. Jasne garnitury są też dopuszczalne, ale przede wszystkim na śluby, które odbywają się latem albo na świeżym powietrzu. Jasna, biała marynarka sprawdzi się idealnie podczas zaślubin na plaży. Należy zwrócić uwagę, aby kolor garnituru dopasować do odcienia sukni Panny Młodej. Jeśli suknia ślubna ma kolor ecru również garnitur powinien być w ciepłym odcieniu. Na tak uroczysty dzień odradzane są wzorzyste garnitury. Najlepiej jak garnitur posiada gładką fakturę, dopuszczalny jest delikatnie połyskujący materiał, który nada strojowi elegancji.

Rodzaje garniturów do ślubu.
Niewątpliwie na uroczystość ślubną nada się smoking, który należy do formalnych strojów wieczorowych. Najczęściej jest to marynarka jednorzędowa z kołnierzem szalowym. Ten typ marynarki znany jest chociażby ze słynnego filmu o brytyjskim agencie 007. Natomiast jeśli zależy Wam na jeszcze większej elegancji i podkreśleniu tego wyjątkowego dnia. Pan Młody może wybrać frak albo surdut angielski, czyli długą marynarkę określaną często jaskółką.

Zobaczcie także stylizacje ślubne dla Pana Młodego. Pierwsza z białym smokingiem na typowo letnie przyjęcia weselne albo w stylu black&white oraz druga stylizacja bardziej formalna z popielatym surdutem angielskim.

ślub black&white

Biały smoking
Pierścionek zaręczynowy Svarowski
Zegarek Armani

Surdut wesele

Surdut angielski
Krawat Gucci
Buty Alexander McQueen

Joanna

Joanna

Miłośniczka czworonogów zakręcona na punkcie dnia, w którym mówimy sakramentalne "TAK".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *