Sukienka dla świadkowej w sezonie 2015

W ostatnim numerze brytyjskiego magazynu ślubnego „Perfect Wedding” ukazał się krótki przewodnik po sukienkach dla druhen, których odpowiednikiem w Polsce jest oczywiście świadkowa. W tym ślubnym mini poradniku znalazło się zestawienie czterech modnych trendów, na podstawie którego przygotowałam dla Was kilka propozycji modnych sukienek na wesele na sezon 2015. Zestawienie to było co prawda przygotowana z myślą o wyborze sukienki dla świadkowej jednak może dotyczyć także każdego z weselnych gości.

Pierwszy mocny trend w weselnej modzie 2015 roku to sukienki zdobione różnego rodzaju koralikami, perełkami, paciorkami itd. Takie kreacje znalazły się między innymi w nowej kolekcji sukienek koktajlowych Pronovias, a także w ofercie takich marek jak Asos, Frock and Frill czy Ruby Prom (ta ostatnia marka nie jest na chwilę obecną dostępna w Polsce). Poniżej kilka takich zdobionych koralikami sukienek z kolekcji właśnie tych firm.

Sukienki z koralikami 2015

Kolejne modne w 2015 roku sukienki na wesele to sukienki koronkowe lub posiadające duże koronkowe wstawki. Tego rodzaju sukienki Jeśli wolicie krótsze sukienki to kilka całkiem ładnych fasonów wykończonych koronką można znaleźć w kolekcji Sugarfree.

Koronkowe sukienki 2015

Kolejny trend sprawdzi się tylko na weselu ale także w trakcie karnawału czy innych okazji jak Sylwester czy studniówka. Magazyn Perfect Wedding przewiduje bowiem, że na topie będą błyszczące sukienki z cekinami. Takie błyszczące sukienki szczególnie efektownie prezentują się w wydaniu maxi. Poniżej od lewej sukienki VLabel Mortimer, Glamorous i Lashes of London.

Sukienki z cekinami 2015

Ostatnio propozycja jest może trochę niekonwencjonalna jak na wesele ale mi osobiście się spodobała. Otóż w sezonie weselnym 2015 dużą popularnością mają cieszyć się sukienki w kwiatowe wzory. Jeśli chodzi o długości to dotyczy to właściwie zarówno krótkich jak i długich fasonów. Sukienki w kwiatowe printy znajdziecie między innymi w kolekcjach Sugarfree, Lipsy, Little Mistress czy Closet.

Sukienki w kwiaty 2015

Joanna

Joanna

Miłośniczka czworonogów zakręcona na punkcie dnia, w którym mówimy sakramentalne "TAK".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *