W której oscarowej sukni można pójść do ślubu?

Kolejne Oscary rozdano podczas 87 gali, która odbyła się z nocy 22 na 23 lutego tradycyjnie już w Los Angeles. Na tą wielką filmową uroczystość pojawiło się mnóstwo gwiazd w cudnych kreacjach od najdroższych domów mody. Białe oraz jasne suknie oscarowe dopisały w tym roku szczególnie. Zobaczcie więc, w które z nich sprawdziły by się na ślubnym kobiercu? Oczywiście u nas mało kogo stać na taką kreację w dniu ślubu, ale zawsze to może być świetna inspiracja! Warto także zwrócić uwagę na niebanalne dodatki, jakie dla gwiazd wybrali ich styliści: biżuterię, buty, torebki. Na rozdaniu Oscarów, każda kobieta chce wyglądać pięknie, całkiem podobnie jak panna młoda w dzień ślubu. Gwiazdy Hollwood mają jednak to szczęście, że nad ich makijażem, fryzurą i ogólnym wyglądem pracują najlepsi wizażyści i fryzjerzy. Nam tylko często pozostaje podziwiać ich dzieła!

 • Naszym numer jeden jest kreacja Jenna Dewan Tatum, która wystąpiła w sukni od Zuhair Murad. Prosta suknia z modym głębokim dekoltem w kształcie litery „V”, charakteru całej stylizacji dodaje bogato zdobiony klejnotami pasek.
  jenna dewan tatum oscars 2015
 • Kolejny nasz typ to suknia Versache, w której zaprezentowała się Zoa Saldona. Jest to dopasowana suknia w kolorze nude z interesującymi marszczeniami.
  suknie ślubne 2015
 • Gwyneth Paltrow w asymetrycznej sukni od Ralph Russo z dużym kwiatem na ramieniu.
  gwyneth paltrow oscars 2015
 • Lupita Nyongo wystąpiła w sukni projektu Calvin Klein. Jest to kolejna suknia, która sprawdzi się w roli sukni ślubnej.
  Lupita Nyongo oscars 2015
 • Ostatni nasz typ to biało czarna suknia od Toma Forda, w której pojawiła się Reese Witherspoon na tegorocznej gali oscarowej. Ta suknia z pewnością odnajdzie się na ślubie w stylu black&white.
 • reese witherspoon oscars 2015

Joanna

Joanna

Miłośniczka czworonogów zakręcona na punkcie dnia, w którym mówimy sakramentalne "TAK".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *