Wesele w kolorach światła

Decydując się na ten poważny krok, czyli zawarcie związku małżeńskiego, trzeba również zdawać sobie sprawę z pobocznych, ale równie ważnych zadań. Jednym z nich jest wybór sali weselnej, czyli miejsca gdzie spędzi się najważniejsze chwile, celebrując ślub. Młode pary decydują się na różnorakie sale, mniejsze, większe – w zależności od liczby gości.

Niektórzy szukają czegoś w odpowiedniej tematyce – wesele góralskie, w stylu glamour, czy tradycyjna wiejska impreza. To wszystko już w zależności od upodobań. Na wybór sali weselnej składa się wiele czynników. Są to np. odległość od kościoła/Urzędu Stan Cywilnego, wygląd sali, ułożenie stolików, oferowane menu i dodatkowe atrakcje dla gości weselnych i ich najmłodszych pociech. Warto również poświecić trochę czasu na zapoznanie się oferowanym oświetleniem sali weselnej. Mogłoby się wydawać, że światło na wesele to rzecz oczywista i nie trzeba nad nią nadmiernie dumać. Nic bardziej mylnego. Światła na wesele spełniają wiele pożytecznych funkcji. Przede wszystkim tworzą odpowiedni klimat.

Dobrze dobrane światło sprawi, że dekoracja światłem stanie będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem wśród zaproszonych oraz będzie cieszyć oko młodej pary. Oświetlenie sali weselnej może składać się np. z kolorowych żarówek, stonowanych barwach, czy mocnym, zimnym światłem, w zależności od rodzaju i wyglądu sali weselnej. Dekoracje światłem w postaci lampionów na poszczególnych stolikach także nadadzą klimatu uroku całemu wydarzeniu. Oświetlenie takie to duża ilość neonów dopasowanych do muzyki puszczanej przez dj’a lub śpiewanej przez zespół. Często takie dekoracje znajdują swoje zastosowanie w ściankach, znajdujących się za młodą parą. Jest to ozdobne miejsce, przykuwające wzrok do najważniejszych osób na weselu.

Dlaczego warto na poświęcić chwilę na wybranie odpowiedniego oświetlenia na wesele?

Może się okazać, że taki wybór będzie bardzo korzystny dla całego przedsięwzięcia. Duże i pięknie świecące litery formujące się w napisy „miłość” lub „love” stają się często ważnymi atrakcjami na przyjęciach. Takie oświetlenie często sprawia, że zdjęcia z imprezy nabiorą uroku i wyjdą fantastyczne, przez właśnie małe udogodnienie zwane oświetleniem.

Dekoracje świetlne na wesele

Joanna

Joanna

Miłośniczka czworonogów zakręcona na punkcie dnia, w którym mówimy sakramentalne "TAK".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *